
Музична гра Chicco Барабан Гаррі
- Нет в наличии
- Код: 11165
1 590 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
"Барабан Гаррі" – це музична іграшка зі світловими ефектами, за допомогою якої дитина вчиться розпізнавати ноти і музичні інструменти, а також створює власні композиції.
Особливості:
Особливості:
- 2 режими гри:
- вільна композиція – грай як хочеш, слухай мелодії та різні музичні інструменти;
- слідуй за вогниками – відтвори частину пісні, слідуючи за мигаючими вогниками, а потім прослуховуй її повну версію;
- понад 30 різних мелодій та звуків;
- 5 лампочок допомагають дитині визначити відповідність між звуком ноти та відповідною клавішею;
- функція "Roly Poly" – барабан рухається як неваляшка, коли дитина грає з ним на плоскій поверхні.
Музична іграшка "Барабан Гаррі" сприяє розвитку мультисенсорного сприйняття, почуття ритму та такту;
- Рекомендовано для дітей:від 6 до 36 місяців;
- Розмір іграшки (ДхШхВ):20х20х8 см;
- Розмір упаковки (ДхШхВ):28х12,5х25 см;
- Елементи живлення:3 батарейки типу АА 1,5V (у комплекті тестові батарейки).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Возраст | От 6 мес |
| Количество составных элементов | 1 шт |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Персонажи | Disney |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стучалка |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Вес | 0.3 г |
| Высота | 8 мм |
| Диаметр | 20 мм |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 28 мм |
| Длина упаковки | 13 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 25 мм |
- Цена: 1 590 ₴







