
Подушка з іграшками Chicco Animal Tummy Time
- Нет в наличии
- Код: 11351
1 590 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ергономічна подушка-ігровий центр "Animal Tummy Time" рекомендована європейськими педіатрами для зміцнення у дітей м'язів шиї та спини.
Особливості:
Особливості:
- розроблена компанією Boppy та схвалена педіатрами Дослідницького центру Chicco;
- три знімні іграшки:
- м'яка книга з яскравими картинками та ефектом хрускоту;
- брязкальце-кільце з кольоровими кульками, які перекочуються і гримлять, якщо їх потрясти;
- тукан із безпечним дзеркалом;
- подушку та м'які іграшки можна прати у пральній машині.
Подушка "Animal Tummy Time" – це найкраще рішення для ігор з дитиною в перші місяці життя. Просто покладіть малюка на животик і дайте йому поекспериментувати зі звуками і текстурами іграшок.
- рекомендовано для дітей:від 2 місяців;
- розміри іграшки (ДхШхВ):38х10х30 см;
- розміри упаковки (ДхШхВ):30,7х9,7х36,5 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Возраст | От 3 мес |
| Количество составных элементов | 6 шт |
| Материал | Ткань |
| Персонажи | Disney |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Вес | 2 г |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 38 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 31 мм |
| Длина упаковки | 37 мм |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Ширина упаковки | 10 мм |
- Цена: 1 590 ₴






