
Музичний телефончик Chicco
- В наличии
- Код: 60067
1 190 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Малюки люблять у всьому бути схожими на своїх мам і тат, і цей музичний телефон з фотокамерою обов'язково прийде їм до душі!
Особливості:
- 10 різних мелодій;
- світлові ефекти і вібрація;
- при натисканні на кнопочку в віконці змінюються фотографії різних тварин;
- зручна форма для дитячої руки.
Перший телефон-смартфон малюка за допомогою якого можна "фотографувати" кумедних тварин, вибирати мелодії, а також світлові ефекти та вібрацію. Зручна форма і компактний розмір дозволяють взяти улюблену іграшку з собою на прогулянку або в гості.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 6,5х13,5х4 см.11х21,3х11 см.
Живлення: 2 батарейки типу ААА 1,5V (тестові батарейки в комплекті).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Телефон |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 14 см |
| Длина | 7 см |
| Высота | 4 см |
| Вес | 0.3 г |
| Тип питания | Батарейки |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулятор громкости | Да |
| Функция автоматического отключения | Нет |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 22 мм |
| Ширина упаковки | 11 мм |
| Высота упаковки | 11 мм |
- Цена: 1 190 ₴



