
Ліжечко-трансформер 3в1 Next2Me Forever 79650 Chicco, колір 61
- В наличии
- Код: 79650.61
20 990 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Натхненні філософією італійського лікаря і педагога Монтессорі Chicco трансформували класичне ліжечко в підлогове ліжко для забезпечення вільного пересування дитини.
Chicco Next2Me Forever подарує солодкий та безпечний сон дитині, в той час, як батьки відпочивають поруч з ним. Сон разом з мамою дозволить малюкові відчувати себе більш захищеним і значно полегшить годування в нічні години.
Ліжечко Next2Me Forever - це унікальне рішення для малюка від народження і до 4 років, яке поєднує класичне ліжечко, приставне ліжечко для спільного сну і підлогове ліжечко Монтессорі.
Безпека: Next2Me Forever оснащена бічним огородженням з запатентованою системою безпеки, яка запобігає її опускання, коли ліжечко не повністю прикріплена до ліжка батьків.
Приставне ліжечко: великий розмір спального місця та боковина, яку легко відкривати та закривати однією рукою, зручне рішення для спільного сну з дитиною від народження до 4 років.
Підходить для будь-якого ліжка: 11 рівнів висоти дозволяють ідеально адаптувати ліжечко під доросле ліжко. При наявності ящика або перешкоди під ліжком ніжки ліжечка можна скласти.
Нахил кліжка: 4 рівні нахилу ліжечка допомагають поліпшити травлення та дихання у разі закладеності носа малюка.
Максимальна вентиляція: віконця з сітки забезпечують хорошу циркуляцію повітря всередині ліжечка.
4 поворотних коліщатка з гальмами: коліщатка дозволяють легко переміщати ліжечко по дому без особливих зусиль.
Призначено для дітей: з народження і до 4 років.
Розміри ліжечка (ДхШхВ): 121х73,8х91,1/108,2 см.
Розміри підлоги ліжечка (ДхШхВ): 110х58 см.
Розмір матраца (ДхШхВ): 110х58 см.
Вага ліжечка: 20,7 кг.
В комплекті: матрац, ремені для кріплення до батьківського ліжка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Тип кроватки | Кроватка-трансформер |
| Тип механизма качания | без механизма |
| Материал каркаса | алюминиевая труба |
| Уровни регулировки высоты ложе | 10 |
| Уровни регулировки передней стенки | 2 |
| Блокировка механизма качания | Нет |
| Комплектация матрасом | Да |
| Колесики | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Покрытие | Без покрытия |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 121 см |
| Ширина | 74 см |
| Высота с учетом боковин | 109 см |
| Вес кроватки | 20.7 кг |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 110 см |
| Ширина спального места | 58 см |
| Комплектация | |
| Пеленальный столик | Нет |
| Защитная профиль-накладка на верхней части боковин | Да |
| Балдахин | Нет |
| Электронный музыкальный блок | Нет |
| Карманы для аксессуаров | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка | 22 кг |
| Съемная передняя стенка | Да |
| Система защиты от произвольной регулировки кроватки | Да |
| Возможность трансформации кроватки в подростковую кровать | Нет |
| Возможность трансформации кроватки в письменный стол | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | колір 61 |
- Цена: 20 990 ₴










