
Двоколісний велосипед Sofia-N на 18 дюймів 18-2, рожевий
- Нет в наличии
- Код: 18-2
3 430 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Дитячий двоколісний велосипед SOFIA 18” призначений для молодих велосипедистів!
Новий дизайн велосипеда, його комплектація та надійна конструкція зроблять прогулянки на свіжому повітрі активними та безпечними.
Конструкція велосипеда виконана зі сталевого міцного сплаву, який не дасть його рамі деформуватися і забезпечить її стійкістю до пошкоджень.
Рама представленої моделі із заниженою конструкцією, що робить її зручнішою для дитини. Малюк без проблем зможе сісти на велосипед та встати з нього.
Колеса SOFIA 18” із надувною камерою на металевих дисках зі спицями. Над кожним колесом встановлені крила з металу. Вони запобігають розбризкуванню бруду та води та захистять дитину та сам велосипед від забруднень.
Кермо та сидіння велосипеда регулюється по висоті, що дасть можливість підібрати оптимальний розмір для кожної дитини індивідуально. Ручки керма з гумовими накладками, що не ковзають.
Безпеку під час катання забезпечать: металевий захисний щит на ланцюгу велосипеда, м'яка накладка на його кермі, а також кілька світловідбиваючих катафотів. SOFIA 18” обладнаний заднім ножним гальмом.
Спеціально для невпевнених велосипедистів дана модель комплектується двома знімними колесами з пластику і невеликою батьківською ручкою на сидінні.
Додатково велосипед обладнаний металевим багажником із затискачем, а також механічним дзвінком на кермі.
Характеристики:
- вік: 6-8 років, зріст: 110-140 см;
- діаметр коліс: 18”;
- каретка: American (Американка);
- велосипед зібраний на 75%;
Маса Нетто: 9,4 кг
Маса Брутто: 10,6 кг

Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Завітайте до наших магазинів в Кривому Розі або замовляйте онлайн:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corso |
| Пол | Для девочек |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Возрастная группа | От 6 до 9 лет |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Количество скоростей | 1 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Розовый |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Вес | 9.4 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Рост велосипедиста | 115-130 |
| Год выпуска | 2022 |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электровелосипеда | |
| Зарядное устройство | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка жесткости вилки | Нет |
| Крылья | Да |
| Багажник | Да |
| Регулировка жесткости заднего амортизатора | Нет |
| Регулируемый вынос руля | Нет |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Тип профиля | Одностенный |
| Материал обода | Алюминиевый сплав |
| Педали | Контактные |
| Руль | Прямой |
| Крепление дискового тормоза | Вилка |
| Конструкция рулевой колонки | Неинтегрированная |
| Количество звезд | 1 |
| Съемная управляющая ручка | Нет |
| Багажная корзина | Спереди |
| Сиденье со спинкой | Нет |
| Съемные подставки для ног | Нет |
| Ремни безопасности | Нет |
| Солнцезащитный козырек | Нет |
| Съемные вспомогательные колеса | Да |
| Съемные подлокотники | Нет |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Зеркало заднего вида | Нет |
| Защита цепи | Да |
| Звонок | Да |
| Музыкальная игрушка на руле | Нет |
| Подножка | Да |
- Цена: 3 430 ₴






