
Прорізувач Кораблик WD210912
- Нет в наличии
- Код: WD210912
280 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брязкальце "Кораблик" прорізувач із силіконовими намистами. Силіконовий прорізувач м'який, міцний і абсолютно безпечний для малюка. Призначений для використання під час прорізування зубів. Особлива форма дозволяє дитині самостійно тримати прорізувач маленькими ручками.
Розмір упаковки: 26см.
Розмір упаковки: 26см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jia Yu Trade |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | С рождения |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.1 |
| Ширина | 10 см |
| Высота | 26 см |
| Состояние | Новое |
| Длина | 0 см |
| Тип | Игрушка с прорезывателем |
| Материал | Силикон |
| Персонажи | Disney |
| Диаметр | 0.0 |
- Цена: 280 ₴










