
Двоколісний велосипед Jet Set JS-N на 16 дюймів, 1604 білий
- Нет в наличии
- Код: 1604
2 975 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Дитячий двоколісний велосипед 16" призначений для юних велосипедистів!
Новий дизайн велосипеда, його комплектація та надійна конструкція зроблять прогулянки на свіжому повітрі активними та безпечними.
Конструкція велосипеда виконана зі сталевого міцного сплаву, який не дасть його рамі деформуватися і забезпечить її стійкістю до пошкоджень.
Рама представленої моделі із заниженою конструкцією, що робить її зручнішою для дитини. Малюк без проблем зможе сісти на велосипед та встати з нього.
Колеса з надувною камерою на металевих дисках зі спицями. Над кожним колесом встановлені крила з металу. Вони запобігають розбризкуванню бруду та води та захистять дитину та сам велосипед від забруднень.
Кермо та сидіння велосипеда регулюється по висоті, що дасть можливість підібрати оптимальний розмір для кожної дитини індивідуально. Ручки керма з гумовими накладками, що не ковзають.
Безпеку під час катання забезпечать: металевий захисний щит на ланцюгу велосипеда, м'яка накладка на його кермі, а також кілька світловідбиваючих катафотів. Обладнаний ручними та задніми ножними гальмами.
Спеціально для невпевнених велосипедистів дана модель комплектується двома знімними колесами з пластику.
Додатково велосипед обладнаний механічним дзвінком на кермі.
Характеристики:
- вік: 5-6 років, зріст: 110-115 см;
- діаметр коліс: 16";
- каретка: American (Американка);
- велосипед зібраний на 75%;
- маса брутто: 10 кг;
- пакування: коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corso |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Размер рамы | 16" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Количество скоростей | 1 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Белый |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Вес | 10 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 22 кг |
| Рост велосипедиста | 100-125 |
| Год выпуска | 2022 |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электровелосипеда | |
| Зарядное устройство | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка жесткости вилки | Нет |
| Крылья | Да |
| Багажник | Да |
| Регулировка жесткости заднего амортизатора | Нет |
| Регулируемый вынос руля | Нет |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Тип профиля | Одностенный |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Контактные |
| Руль | Изогнутый |
| Крепление дискового тормоза | Вилка |
| Конструкция рулевой колонки | Неинтегрированная |
| Количество звезд | 1 |
| Съемная управляющая ручка | Нет |
| Багажная корзина | Сзади |
| Сиденье со спинкой | Нет |
| Съемные подставки для ног | Нет |
| Ремни безопасности | Нет |
| Солнцезащитный козырек | Нет |
| Съемные вспомогательные колеса | Да |
| Съемные подлокотники | Нет |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Зеркало заднего вида | Нет |
| Защита цепи | Да |
| Звонок | Да |
| Музыкальная игрушка на руле | Нет |
| Подножка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 4 до 6 лет |
- Цена: 2 975 ₴


