
Гра розкопки Ера Динозаврів Стегозавр
- Нет в наличии
- Код: 12723
195 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Гра розкопки динозаврів 12723 для юних палеонтологів! Що може бути краще за участь у справжніх розкопках у себе вдома?
Особливості гри:
- виконана з якісних гіпоалергенних матеріалів;
- гра призначена для дітей віком від 6 років;
- гра захоплює та розвиває фантазію дитини;
- у грі є камінь для розкопок та пристосування, щоб його розібрати;
- мета гри навчити дитину терплячості та акуратності в роботі.
Молоді палеонтологи, озброїться терпінням і жагою до пошуку скарбів. Набір готовий кинути виклик. Чи зможете Ви знайти останки істот, що давно пішли? А якщо так, то чи вистачить Вам посидючості зібрати докупи весь скелет і відтворити образ звіра далекої епохи.

Комплектація:
- плита зі скелетом;
- окуляри;
- пензлик;
- зубило;
- лупа;
- молоток.
Розмір упаковки: 29 см × 29 см × 6 см.
Упаковка: коробка.
Вік: від 6 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fun Game |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика набора | Палеонтология |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 29 мм |
| Ширина упаковки | 6 мм |
| Высота упаковки | 29 мм |
| Вес | 1 г |
- Цена: 195 ₴









