
Дитяча змінна постіль на 4 елементи Twins Sky, ментол
- В наличии
- Код: 3023-TS
1 175 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змінна постіль Twins Sky створена з кращої 100% органічної бавовни, щоб сон малюка був здоровим та міцним. Ніжна, приємна тканина повністю гіпоалергенна, підходить для чутливої шкіри дитини. Ми підготували для вас багато класних дизайнів та кольорів, тому ви точно зможете вибрати той, який більше підійде для дитячої кімнати вашого малюка. Ліжко дуже ошатне, ідеально підійде як на подарунок, так і для себе. Навіть після тривалого використання кольори залишаються яскравими та красивими.
Характеристики:
- Матеріал: 100% бавовна.
- Розміри підковдра: 120х190 см.
- Розміри наволочки: 40х60 см.
- Розміри простирадла: 120х60 см (на резинці).
Бренд: Twins.
Вік: 0+.
Колір: mint.
Комплектація: простирадло, наволочка, підковдра.
Виробник: Україна.
Матеріал: 100% бавовна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Twins |
| Тип ткани | Хлопок |
| Плотность | 0 нит/см2 |
| Тематика декора, рисунка | Абстракция |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Комплект белья |
| Назначение | Для кровати |
| Пол | Унисекс |
| Тип сырья | Натуральное |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 60 см |
| Длина простыни | 120 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 120 см |
| Длина пододеяльника | 190 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Лен | 0 % |
| Бамбуковое волокно | 0 % |
| Полиэстер | 0 % |
| Полиамид | 0 % |
| Полиэфирное волокно | 0 % |
| Тенсел | 0 % |
| Лавсан | 0 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Да |
| Карман пододеяльника | Без застежки |
| Карман наволочки | Без застежки |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | ментол |
- Цена: 1 175 ₴



