
Матрац Veres School 80*160
- Нет в наличии
- Код: 52.1.10
3 210 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Виробник: Бебі Верес (Україна).
Розмір спального місяця: 160*80 см.
Наповнювачі: кокосова койра, пінополіуретан, неткане волокно.
Чохол: сатин, простьобаний, на блискавці.
Жорсткість: середньо-жорсткий.
Максимальне навантаження на спальне місце: 120 кг.
Гарантія: 18 міс.
Екологічний сертифікат згідно ISO 14024:2002.
Характеристики:
Матрац Верес «School» - дитячий матрац на основі кокосової койрита пінополіуретану. Матрац призначений для правильного формування скелетно-м'язової мускулатури у дитини.
Наповнення (см):
Товщина 10 см.
- неткане волокно (0,5);
- кокосова койра (1,5);
- пінополіуретан (6);
- кокосова койра (1,5);
- неткане волокно (0,5).
Чохол: на блискавці, сатин. Чохол простьобаний, що забезпечує щільність та міцність чохла, а також дозволяє уникнути потраплянню мікрочастинок всередину та назовні матрацу. Міцна упаковка оснащена блискавкою по периметру.
Кокосова койра – 100% натуральний наповнювач для матраців. Виготовляється з волокон кокосового горіха, просочених натуральним латексом. Співвідношення при склеюванні волокон: 85% (кокос) на 15% (латекс), при такому співвідношенні кокосова койра екологічна та високоякісна. За рахунок високого вмісту лігніну всередині кокосовых волокон та додатковій латексації матеріал виходить пружній, еластичний, міцний, довговічний, стійкий до гниття та дії вологи. Завдяки ворсистій структурі кокосова койра легко пропускає повітря, і матрац таким чинои прекрасно вентилюється та не поглинає запахів. Гіпоаллергенна.
Пінополіуретан – помірно м'який зпінениний, схожий на губку, штучний матеріал з пористою однорідною комірчастою структурою. Наповнювач екологічно чистий, нетоксичний, гіпоалергенний, вологостійкий, повітропроникний, не плісневіє і не виділяє запахів. Володіє пружністю та еластичністю.
Неткане волокно – порожнисте волокно, одинична складова якого в просторі має вигляд спіральної пружини. Ці окремі елементи, переплітаючись між собою, утворююсть сильну пружинусту структуру. Ця властивість дозволяє волокну, на відміну від інших матеріалів, швидко відновлювати свою форму після зминання, мати високу стійкість до збереження своєї форми з плином часу. Неткане волокно сертифіковано як абсолютно безпечний наповнювач за європейським стандартом Еко-Текс 100. Воно не вбирає вологу, не утримує запахи, не проминається під вагою дитини, (що оберігає від "пролежневого ефекту" та викривлення) та витримує численні прання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 80х160 |
| Высота | 10 см |
| Наполнение матраса | пенополиуретан, кокосовая койра |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Усиленный каркас матраса (периметр матраса) | Да |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 120 кг |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Размеры матраса | |
| Длина | 160 см |
| Ширина | 80 см |
| Комплектация матраса | |
| Съемный наматрасник | Да |
| Аэраторы | Нет |
| Ручки для переноса | Нет |
| Замок-молния для фиксации съемного чехла | Да |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Съемный чехол матраса | Да |
| Водонепроницаемый чехол | Нет |
| Воздухопроницаемый чехол | Да |
| Пылеотталкивающие свойства чехла | Да |
| Огнезащитное покрытие чехла | Нет |
| Антистатические свойства матраса | Да |
| Антибактериальная пропитка чехла | Нет |
| Повышенная устойчивость матраса к посторонним запахам | Нет |
| Вес матраса | 5 кг |
- Цена: 3 210 ₴


