
Килимок Twins листочок 100х120 Velvet, сірий
- В наличии
- Код: 5001-KTLV-10
990 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Килимок Twins Velvet лист розміром 100х120 см - це м'який та зручний аксесуар, який допоможе створити комфортну атмосферу у вашому будинку чи офісі. Він ідеально підійде для використання в дитячій кімнаті або ігровій зоні, оскільки забезпечує максимальний комфорт при грі та відпочинку на підлозі.
Цей килимок також може використовуватися як декоративний елемент у будь-якій кімнаті. Він чудово поєднується з різними інтер'єрними стилями та додає до приміщення свіжості та яскравих фарб. Завдяки своїм габаритам, килимок Twins листок 100х120 см може бути як повноцінний килимок для ігрової кімнати, так і маленький килимок для окремих зон у великій кімнаті.
В цілому, килимок Twins лист 100х120 см - це чудовий вибір для тих, хто цінує комфорт та стиль в інтер'єрі свого будинку чи офісу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Twins |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Игровой коврик |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | С рождения |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество составных элементов | 1 шт |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 5 мм |
| Вес | 2 г |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 0 мм |
| Ширина упаковки | 0 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 0 мм |
- Цена: 990 ₴

