Топ продаж

Ванночка дитяча складна BATH El Camino 1108, Жовтий
- Нет в наличии
- Код: 1108
840 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Щоденна процедура купання новонароджених дітей дуже відповідальна у житті всіх батьків. Тому до вибору ванни слід поставитися з особливою увагою: врахувати особливості конструкції, безпеку матеріалу, ергономічність і гігієнічність виробу. Ванночка від El Camino відповідає всім вимогам гігієни та стандартам якості.
Дитяча складна ванна - ергономічне рішення для купання малюка. Вона компактно складається, її можна повісити на стіну або взяти у подорож. Конструкція ванни чудово продумана для максимального швидкого та легкого купання малюка.
Особливості:
- Округлі анатомічні форми ванни дозволяють зручно розмістити дитину лежачи і напівсидячи.
- Ванна стійко тримається на поверхні завдяки міцним пластиковим ніжкам.
- Протиковзкі накладки на дні ванни.
- Каркас ванни виготовлений із міцного пластику, витримує великі навантаження, не прогинається під вагою води та дитини.
- Плоске дно забезпечує повну безпеку в експлуатації.
- 2 складані ніжки.
- Має злив.
- Довжина - 78 см.
Розміри ванни: 78 х 49 х 20 см.
Рекомендуємо після кожного купання ретельно промивати ванну теплим мильним розчином.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип ванночки | Классическая |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Винил |
| Особенности | Отверстие для слива воды |
| Цвет | Желтый |
| Длина | 78 см |
| Ширина | 49 см |
| Высота | 20 см |
| Состояние | Новое |
| Производитель | El Camino |
- Цена: 840 ₴








