
Дощовик для корзини для колясок серії S Cybex
- Нет в наличии
- Код: 518002725
1 600 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Огляд Дощовик Cybex S (518002725)
Практичний дощовик для дитячої колиски Cybex Cot S. Продукт призначений для захисту від вітру та дощу під час прогулянок.
Дощовик для люльки Cybex серії S прозорий спереду та не обмежує видимість дитини. Акуратно виготовлений, дощовик надійно закриває від опадів і при цьому забезпечує правильну циркуляцію повітря всередині колиски.
Матеріали, з яких виготовлено дощовий чохол, сертифіковані й безпечні для дитини.
Виріб сумісний з колисками серії S. До них відносяться колиски для візків Cybex Balios S / Lux, Talos S та ін.
Характеристики:
-
Колір: прозорий;
-
Матеріал: поліестер;
-
Додатково: віконце;
-
Сумісність: Cybex S.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cybex |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0 кг |
| Высота | 0 см |
| Диаметр | 0 см |
| Длина | 0 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дождевик |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 0 см |
- Цена: 1 600 ₴

