
Телефончик TK Group 40899 з українським озвучуванням
- Нет в наличии
- Код: 40899
180 ₴
- +380 (68) 100-19-96
“Привіт, друже! Я - твій новий товариш, твій маленький телефон”. Саме з цього привітання почнеться цікаве знайомство дитини з новою іграшкою від українського виробника TK Union Group.
Дизайн телефона розроблений спеціально для малечі віком від 18 місяців: його легко тримати в ручках, він забарвлений у приємні оку пастельні кольори, має дуже симпатичний дизайн та оснащений прорізувачем.
Іграшка спрямована на розвиток логічного мислення, дрібної моторики, сприйняття звуків, вивчення кольорів, нових слів та цифр.
Особливості:
- телефон виконаний у формі єдинорога;
- грива та ріг виготовлені з еластичного матеріалу та виконують роль прорізувача;
- іграшка працює від 2-х батарейок типу “ААА” (не додаються);
- підсвічується приємними кольорами;
- приємний на дотик та має скруглену форму;
- виготовлений з якісного первинного пластику;
- у комплекті представлений зручний шнурочок для тримання в руці;
- натискання на “сердечко” перемикає 2 режими роботи телефона: цифри та звукові ефекти;
- на передній панелі розташовані 13 функціональних кнопок:
1 - пісні українською мовою;
2 - інструментальні мелодії;
3 - колискова мелодія;
4 - назви автомобілів;
5 - назви тварин;
6 - вивчення кольорів;
7 - відтворення дзвінка рідних;
8 - звук повідомлення;
9 - казки українською мовою;
10 - рінгтон;
11 - веселі мелодії;
12 - звук фотозйомки;
13 - перемикання режимів.
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.1 г |
| Ширина | 13.5 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Длина | 6.5 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 14 мм |
| Длина упаковки | 7 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Основные | |
| Материал | Пластик |
| Количество составных элементов | 1 шт |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Игровой тренажер |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Разные цвета |
| Возраст | От 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Персонажи | Disney |
- Цена: 180 ₴



