
Іграшка-каталка Tiny Love Оленя Флоренс
- В наличии
- Код: 1117100458
780 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Унікальна каталка для комплексного розвитку малюків.
- Інноваційна іграшка, яка надихає малюків на нові відкриття. Стимулює багато рухатися і грати.
- Зростає з малюком - малюк може грати лежачи на животі, сидячи і прогулюватися з нею, коли підросте.
- Стимулює пізнання. Малюки можуть згинати тіло іграшки і міняти її траєкторію руху, що допомагає розвивати причинно наслідкові зв'язки.
- Розвиває уяву і креативність. Змінюючи форму іграшки малюк вчиться грати з нею в нову гру.
- Мотивує на відкриття. Шарудливі і гримлять предмети привертають малюка і мотивують його до гри.
3 + місяців: Дрібна моторика. Малюк може стискати текстильні елементи, повертати коліщатка, повертати крутиться голову розвиваючи при цьому м'язи пальчиків і кистей.
6 + місяців: Велика моторика. Коли малюк почне впевнено почувати себе на животі він може штовхати і перекочувати іграшку руками.
6-12 + місяців: Уява. Гнучке тіло і рухливі частини іграшки, стимулюють розвиток уяви дитини під час гри.
12 + місяців: Пізнання. Згинаючи тіло, малюк зможе змінювати траєкторію руху ускладнюючи собі процес гри. Таким чином він пізнає причинно-наслідкові зв'язки.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Израиль |
| Высота | 15 см |
| Производитель | Tiny Love |
| Персонажи | Disney |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | 0.4 кг |
| Материал изготовления | Пластик, Текстиль |
| Длина | 16 см |
| Состояние | Новое |
| Возрастная группа | От 10-ти месяцев |
| Ширина | 9 см |
| Тип | Игрушка-каталка на веревке |
- Цена: 780 ₴





