
Розвиваючий центр-ходунки 4в1 Весела галявина Tiny Love
- В наявності
- Код: 1805000011
5 590 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальний центр 4 в 1 відомого бренда дитячої продукції Tiny Love «Весела галявина» — чудовий подарунок для вашого малюка. Забавка гарантує кумедні ігри та різні варіанти використання. Для перших кроків дитини є стрибунці та штовхалки, сидіння обертається на 360 градусів, надаючи непосиді доступ до всіх іграшок.
«Весела галявина» зручна для транспортування завдяки своїм компактним розмірам. Малюк отримає доступ до 28 нових ігор. Регулювати висоту дитячого ігрового центру можна в трьох положеннях, також передбачена фіксація коліс. Крихітка буде в захваті від їжачка, навколо якого обертається кулька з кольоровими намистинками й інших кумедних іграшок. Розвивальний центр не лише розважає дитину, а й розвиває її сприйняття, дрібну моторику рук, зір, мислення.
Вік: з 6 міс.
Матеріал: пластик, текстиль, метал.
Розміри: 64 х 73 х 21 см.
Комплектація: розвивальний центр.
Виробник: Tiny Love.
Зроблено в: Ізраїль.
«Весела галявина» зручна для транспортування завдяки своїм компактним розмірам. Малюк отримає доступ до 28 нових ігор. Регулювати висоту дитячого ігрового центру можна в трьох положеннях, також передбачена фіксація коліс. Крихітка буде в захваті від їжачка, навколо якого обертається кулька з кольоровими намистинками й інших кумедних іграшок. Розвивальний центр не лише розважає дитину, а й розвиває її сприйняття, дрібну моторику рук, зір, мислення.
Вік: з 6 міс.
Матеріал: пластик, текстиль, метал.
Розміри: 64 х 73 х 21 см.
Комплектація: розвивальний центр.
Виробник: Tiny Love.
Зроблено в: Ізраїль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiny Love |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Текстиль, Пластик |
| Колір | Зелений |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 0 кг |
| Персонажі | Disney |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 0 см |
| Вага | 8 кг |
| Висота від підлоги до сидіння | 0 см |
| Діаметр коліс | 0 мм |
- Ціна: 5 590 ₴










