
Інтерактивна іграшка Tiny Love Зайчик Томас
- В наличии
- Код: 1306106830
1 890 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтерактивна іграшка Tiny Love (Тайні Лав) Зайчик Томас стане найулюбленішою для вашого малюка.
7 "розумних" датчиків:
- заховай мене, щоб пограти в хованки;
- пощекочи мене і примусь моє серце світитися;
- нагодуй мене і почуй, як я відкушую;
- відмовтеся від мене, щоб почути, як я боюся;
- доторкнися до мого носа, щоб я чхнув;
- уклади мене спати, щоб почути, як я хроплю;
- струсіть мене, щоб почути, як я тиняюся.
Чому варто купити:
- іграшка розвиває спілкування, пізнання, творчість, уяву і багато іншого;
- сім карт всередині для творчого оповідання;
- розумний приятель може творити чудеса для розвитку ваших малюків.
Розміри іграшки: 12х10х8 см.
Розміри упаковки: 18х15х10 см.
Елементи живлення: 2 батарейки типу ААА.
Виробник: Tiny Love.
Рекомендовано для дітей з 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiny Love |
| Страна производитель | Израиль |
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Синий |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Ширина | 8 см |
| Длина | 10 см |
| Высота | 12 см |
| Вес | 1 г |
| Тип питания | Батарейки |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулятор громкости | Нет |
| Функция автоматического отключения | Нет |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 15 мм |
| Ширина упаковки | 10 мм |
| Высота упаковки | 18 мм |
- Цена: 1 890 ₴







