
Дитяча ванночка Maltex Lulu 100 cm зі зливом і антиковзаючим килимком, white
- В наличии
- Код: 3425
680 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
УВАГА!
ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ДАННОЇ ПОЗИЦІЇ 450-550 ГРН в залежності від регіону!
Ця позиція відправляється лише за умови повної передоплати.
Ванна 100 см з ліцензованою графікою Maltex Baby призначена для догляду за дітьми і немовлятами. Ванна додатково оснащена 2 місцями для купального приладдя. Антиковзаючий килимок захищає дитину від ковзань у ванній, а пробка спрощує використання для батьків.
Розміри:
- довжина-100 см;
- ширина-51 см;
- висота-30 см.
- склад: поліпропілен.
Країна-виробник товару: Польща.
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Длина | 100 см |
| Тип ванночки | Классическая |
| Возрастная группа | С рождения |
| Ширина | 51 см |
| Страна производитель | Польша |
| Особенности | Отверстие для слива воды |
| Объем | 0 л |
| Состояние | Новое |
| Высота | 30 см |
| Цвет | Белый |
| Вес | 0 кг |
| Производитель | Maltex |
- Цена: 680 ₴


