
Блендер-пароварка Babymoov Nutribaby+ Opal green
- В наличии
- Код: A001136
8 990 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блендер-пароварка Babymoov Nutribaby - найкращий вибір для приготування дитячого
харчування. Nutribaby заощадить ваш час на кухні і приготує кілька страв одночасно.
5 основних функцій:
• підігрів дитячих пляшечок та баночок з їжею;
• стерилізація;
• блюда на пару;
• розморожування;
• змішує
• подрібнює.
Ергономічний, блендер-пароварка Babymoov забезпечує максимальною кількістю функцій
не займаючи при цьому багато місця.
Вам більше не потрібно контролювати час приготування, розраховувати кількість води.
Блендер-пароварка Babymoov Nutribaby оснащений звуковими та візуальними сигналами
закінчення роботи та автоматичним відключенням.
Характеристики:
• Місткість пароварки 1500 мл.
• Місткість блендера 700 мл.
• Знімні деталі можна мити в посудомийній машині.
• Дві окремі ємності дозволяють готувати різні продукти відразу, включаючи рис,
овочі та рибу
• Автоматичний таймер.
• 3 швидкості змішування для ідеальної текстури.
• Може одночасно готувати та змішувати.
Вага: 3,9 kg.
Довжина кабелю: 1 метр
Ш*В*Г см. коробки: 52*41*33.5 см.
Ш*В*Г см. товару: 37*28*23 см.
Гарантія: 24 міс.
харчування. Nutribaby заощадить ваш час на кухні і приготує кілька страв одночасно.
5 основних функцій:
• підігрів дитячих пляшечок та баночок з їжею;
• стерилізація;
• блюда на пару;
• розморожування;
• змішує
• подрібнює.
Ергономічний, блендер-пароварка Babymoov забезпечує максимальною кількістю функцій
не займаючи при цьому багато місця.
Вам більше не потрібно контролювати час приготування, розраховувати кількість води.
Блендер-пароварка Babymoov Nutribaby оснащений звуковими та візуальними сигналами
закінчення роботи та автоматичним відключенням.
Характеристики:
• Місткість пароварки 1500 мл.
• Місткість блендера 700 мл.
• Знімні деталі можна мити в посудомийній машині.
• Дві окремі ємності дозволяють готувати різні продукти відразу, включаючи рис,
овочі та рибу
• Автоматичний таймер.
• 3 швидкості змішування для ідеальної текстури.
• Може одночасно готувати та змішувати.
Вага: 3,9 kg.
Довжина кабелю: 1 метр
Ш*В*Г см. коробки: 52*41*33.5 см.
Ш*В*Г см. товару: 37*28*23 см.
Гарантія: 24 міс.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Babymoov |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Франция |
| Цвет | Зелёный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматическая разморозка | False |
| Отсрочка старта | False |
| Максимальная температура нагрева воды | 0 град. |
| Функция СВЧ | False |
| Телескопические направляющие | False |
| Быстрый пар | False |
| Индикатор работы | True |
| Дисплей | True |
| Возможность компактного хранения | False |
| Чаша для риса | False |
| Объем чаши для риса | 0 л |
| Система ароматизации | False |
| Углубления для яиц | False |
| Форма для кексов | False |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.9 |
| Ширина | 37 см |
| Высота | 28 см |
| Глубина | 23 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип управления | Электронное |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Звуковой сигнал | True |
| Функция автоотключения | False |
| Термостат | False |
| Количество емкостей | 2 |
| Материал емкостей | пластик |
| Объем первой паровой емкости | 1.2 л |
| Количество ярусов пароварки | 2 |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
- Цена: 8 990 ₴








