
Блендер-пароварка Babymoov NUTRIBABY ONE
- В наличии
- Код: A001133
5 990 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Готувати дитяче харчування ніколи не було так просто! Фрукти та овочі, м'ясо, риба, яйця, крупи, макарони… Nutribaby One дозволяє швидко приготувати домашні, корисні та смачні страви для малюка та батьків.
Він має 4 основні функції: розморожування, підігрів, змішування в блендері та готування на пару, щоб максимально спростити процес приготування улюблених страв! Їжа, приготовлена на пару є однією з найкорисніших, оскільки зберігає всі поживні речовини та мікроелементи у продуктах. Nutribaby One також легко розморозить та підігріє баночки з дитячим харчуванням. Ви завжди зможете приготувати на запас.
Nutribaby One - дуже зручний у використанні кухонних комбайн - просто налийте необхідну кількість води в спеціальний резервуар і почніть готування або розморожування безпосередньо за допомогою натискання однієї центральної кнопки управління!
Кухонний комбайн Nutribaby One має загальну ємність 2 літри (1300 мл для приготування та 700 мл у блендері для змішування). Ви можете готувати та змішувати або подрібнювати пишу одночасно!
Чаша для готування може бути розділена на 2 рівні завдяки спеціальному паровому кошику, що дозволяє готувати більше різноманітних продуктів одночасно.
Він має 4 основні функції: розморожування, підігрів, змішування в блендері та готування на пару, щоб максимально спростити процес приготування улюблених страв! Їжа, приготовлена на пару є однією з найкорисніших, оскільки зберігає всі поживні речовини та мікроелементи у продуктах. Nutribaby One також легко розморозить та підігріє баночки з дитячим харчуванням. Ви завжди зможете приготувати на запас.
Nutribaby One - дуже зручний у використанні кухонних комбайн - просто налийте необхідну кількість води в спеціальний резервуар і почніть готування або розморожування безпосередньо за допомогою натискання однієї центральної кнопки управління!
Кухонний комбайн Nutribaby One має загальну ємність 2 літри (1300 мл для приготування та 700 мл у блендері для змішування). Ви можете готувати та змішувати або подрібнювати пишу одночасно!
Чаша для готування може бути розділена на 2 рівні завдяки спеціальному паровому кошику, що дозволяє готувати більше різноманітних продуктів одночасно.
Основні переваги :
- Великий об'єм (1300 мл ємність для приготування та 700 мл об'єм чаші блендера).
- Підійде для одночасного приготування кількох страв.
- Додаткова ємність для приготування на пару.
- Готуйте та змішуйте одночасно.
- Легко чистити: можна мити в посудомийній машині (неелектричні деталі).
- Просте керування однією кнопкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Babymoov |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Тип управления | Электронное |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Франция |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Автоматическая разморозка | False |
| Функция СВЧ | False |
| Телескопические направляющие | False |
| Блокировка дверцы пароварки | True |
| Таймер | True |
| Быстрый пар | False |
| Индикатор работы | True |
| Функция размораживания | True |
| Терморегулятор | False |
| Защита от перегрева | False |
| Возможность компактного хранения | False |
| Количество противней в комплекте | 1 |
| Чаша для риса | False |
| Объем чаши для риса | 0 л |
| Система ароматизации | False |
| Съемные решетки | True |
| Углубления для яиц | False |
| Форма для кексов | False |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 31 мм |
| Высота | 31 мм |
| Глубина | 31 мм |
| Вес | 0 кг |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 0 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 0 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 0 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Звуковой сигнал | True |
| Функция автоотключения | False |
| Термостат | False |
| Количество емкостей | 1 |
| Материал емкостей | пластик |
| Объем первой паровой емкости | 1.3 л |
| Количество ярусов пароварки | 1 |
| Общий объем | 2 л |
- Цена: 5 990 ₴

