
Круглий батут MS 0329 діаметром 122 сантиметри
- Нет в наличии
- Код: 0329
2 790 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні характеристики батута:
- діаметр батута: 122 см;
- висота ніжок батута: 25 см;
- пружини: 38 шт;
- кількість ніжок: 6 шт з гумовими накладками, ніжки викручуються;
- витримують масу людини до 100 кг.
Розмір коробки - 123-123-5,5 см. Вага з коробкою - 9 кг.
Спортивні батути використовуються для занять гімнастикою, фітнесом, аеробікою.
На спортивних батутах люблять стрибати як дорослі, так і діти, і достатньо 15 хвилин в день, щоб тримати м'язи в тонусі і виконати кардіо тренування.
Стрибки протягом 5-7 хвилин відповідають пробіжці 1 км.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 122 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Количество опор | 6 (шт.) |
| Вес | 8 кг |
| Высота рамы батута | 25 см |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Материал рамы | Сталь |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Батут |
| Ширина | 122 см |
| Высота с сеткой | 25 см |
| Конструкция | Круглая |
| Производитель | Profi |
| Цвет | Синий |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Длина | 122 см |
| Диаметр батута | 122 см |
| Прыжковая поверхность | |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
- Цена: 2 790 ₴

