
Круглий батут з захисною сіткою MS 0500 діаметром 183 сантиметри
- В наличии
- Код: 0500
7 500 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Дитячий батут MS 0500 , діаметр 183 см, з сіткою - поєднує в собі високу якість, надійність та практичність, дана модель має посилені W-подібні металеві опори, що забезпечують високу стійкість та надійність усієї конструкції. Батут MS 0500 стане відмінним придбанням для вашої дитини, стрибки на батуті відмінно піднімають настрій, а також сприяють розвитку вестибулярного апарату, на батуті можна займатися фітнесом, гімнастикою та аеробікою, щоб дитині було легше забиратися на батут він оснащений міцними металевими сходами. Дитячий батут MS 0500 має сітку, яка встановлена по всьому периметру, вона забезпечує безпеку дитини і не дозволяє їй впасти, у сітці передбачені дверцята на блискавці.
Основні характеристики батута:
- діаметр батута: 183 см;
- висота батута: 130 см;
- пружини: 36 шт;
- кількість опор: 3 шт W-подібних;
- висота сітки 100 см;
- витримують масу людини до 100 кг.
Рама - сталь з порошковим напиленням.
Полотно - високоміцний і еластичний поліпропілен.
Розмір коробки - 20*49*103 см. Вага з коробкою - 23 кг.
Спортивні батути використовуються для занять гімнастикою, фітнесом, аеробікою. На спортивних батутах люблять стрибати як дорослі, так і діти, і достатньо 15 хвилин в день, щоб тримати м'язи в тонусі і виконати кардіо тренування. Стрибки протягом 5-7 хвилин відповідають пробіжці 1 км.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 183 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Количество опор | 3 (шт.) |
| Вес | 23 кг |
| Высота рамы батута | 30 см |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Материал рамы | Сталь |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Батут |
| Ширина | 183 см |
| Высота с сеткой | 130 см |
| Конструкция | Круглая |
| Производитель | Profi |
| Цвет | Синий |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Расположение защитной сетки | Внешняя |
| Длина | 183 см |
| Диаметр батута | 183 см |
| Прыжковая поверхность | |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
- Цена: 7 500 ₴

