
Круглий батут з захисною сіткою MS 0501 діаметром 427 сантиметри
- В наличии
- Код: 0501
15 900 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Дитячий батут з сіткою MS 0501, діаметр 427 см, з сіткою - можна купувати для використання на атракціонах та спортивних секціях, стрибки на батуті відмінно піднімають настрій, а також сприяють розвитку вестибулярного апарату, на батуті можна займатися фітнесом, гімнастикою та аеробікою, щоб дитині було легше забиратися на батут вона оснащена міцними металевими сходами.
Дитячий батут із сіткою MS 0501 має сітку, яка встановлена по всьому периметру, вона забезпечує безпеку дитини і не дозволяє їй впасти, у сітці передбачені дверцята на блискавці.
Дитячий батут з сіткою MS 0501 поєднує в собі високу якість, надійність і практичність, дана модель має посилені W-подібні металеві опори, що забезпечують високу стійкість і надійність усієї конструкції.
Основні характеристики:
- Виробник: Profi.
- Країна виробник: Китай.
- Вікова група: Від 3 років.
- Тип: Пружини.
- Конструкція: Кругла.
- Матеріал рами: Сталь.
- Діаметр батута: 427.0 (см).
- Висота рами батута: 66.0 (см).
- Висота із сіткою: 150.0 (см).
- Максимальне навантаження: 150.0 (кг).
- Покриття труби каркасу: Полімерне порошкове.
- Кількість опор: 4 (шт.).
- Колір: Синій.
- Особливості: Всесезонний.
- Розташування захисної сітки: Зовнішня .
- Стан: Новий.
- Розміщення: На вулиці.
- Кількість пружин: 80.
- Комплектація: Металеві сходи.
- Стрибкова поверхня: Полотно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 427 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Вес | 42 кг |
| Высота рамы батута | 66 см |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Материал рамы | Сталь |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Батут |
| Ширина | 427 см |
| Высота с сеткой | 150 см |
| Конструкция | Круглая |
| Производитель | Profi |
| Цвет | Синий |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Расположение защитной сетки | Внешняя |
| Длина | 427 см |
| Диаметр батута | 427 см |
| Прыжковая поверхность | |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
- Цена: 15 900 ₴

