
Круглий батут з захисною сіткою MS 2921-1-LUX діаметром 183 сантиметри
- Нет в наличии
- Код: 2921-1-LUX
9 990 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міцна рама виготовлена зі сталі з порошковим напиленням. Полотно з високоміцного й еластичного поліпропілену, що не розтягується з часом. Захисна сітка навколо батута захистить дітей від небажаних падінь.
М'який мат закриває раму та пружини.
Дитячий спортивний батут легко та швидко розкладається і збирається.
Батут можна використовувати в приміщенні та на свіжому повітрі, підходить для прокату.
Характеристики моделі:
- Діаметр батута: 183 см.
- Висота захисної сітки: 150 см.
- Кількість пружин: 36 шт.
- Кількість опор: 3 шт.
- Максимальне навантаження: 80 кг.
- Сходи.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Батут |
| Конструкция | Круглая |
| Материал рамы | Сталь |
| Диаметр батута | 183 см |
| Длина | 183 см |
| Ширина | 183 см |
| Высота с сеткой | 150 см |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Количество опор | 3 (шт.) |
| Цвет | Черный |
| Расположение защитной сетки | Внешняя |
| Состояние | Новое |
| Диаметр | 183 мм |
| Прыжковая поверхность | |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
- Цена: 9 990 ₴

