
Круглий батут з захисною сіткою MS 2923-1 діаметром 366 сантиметри
- Нет в наличии
- Код: 2923-1
11 900 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий батут MS 2923-1 із сіткою, діаметр 366 см — являє собою надійну, якісну та стійку модель, яка стане чудовим подарунком для дитини, стрибки на батуті допоможуть малюкові зміцнити м'язи ніг, а також поліпшити координацію. Батут MS 2923-1 ґрунтується на міцних металевих опорах, що забезпечує йому високу стійкість, забратися на батут малюкам допоможе спеціальна металева драбина, ця модель обладнана захисною сіткою, яка вбереже діток від падіння, у сітці є дверцята на блискавці.
Дитячий батут MS 2923-1 має міцну сталеву раму, призначену витримувати великі навантаження, полотно виготовлене з високоміцного еластичного поліпропілену, все це забезпечує виробу високу надійність і довговічність.
Характеристики моделі:
- Діаметр батута — 366 см
- Пружини — 72 шт.
- W-подібні металеві опори — 6 шт.
- Захисна сітка
- Дверцята на блискавці
- Рама — сталь із порошковим напиленням
- Полотно — високоміцний і еластичний поліпропілен
- Металева драбина.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 366 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Количество опор | 6 (шт.) |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Материал рамы | Сталь |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Батут |
| Ширина | 366 см |
| Высота с сеткой | 150 см |
| Конструкция | Круглая |
| Производитель | Profi |
| Цвет | Оранжевый |
| Максимальная нагрузка | 180 кг |
| Расположение защитной сетки | Внешняя |
| Длина | 366 см |
| Диаметр батута | 366 см |
| Прыжковая поверхность | |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
- Цена: 11 900 ₴

