
Круглий батут з захисною сіткою MS 3229 діаметром 140 сантиметри
- Нет в наличии
- Код: 3229
3 590 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий батут із сіткою MS 3229, діаметр 140 см, з сіткою - можна купувати для використання на атракціонах і спортивних секціях, стрибки на батуті відмінно піднімають настрій, а також сприяють розвитку вестибулярного апарату , на батуті можна займатися фітнесом, гімнастикою та аеробікою.
Дитячий батут з сіткою MS 3229 має сітку, яка встановлена по всьому периметру, вона забезпечує безпеку дитини і не дозволяє їй впасти, у сітці передбачені дверцята на блискавці.
Дитячий батут із сіткою MS 3229 поєднує в собі високу якість, надійність і практичність, дана модель має посилені W-подібні металеві опори, що забезпечують високу стійкість і надійність усієї конструкції.
Основні характеристики:
- Виробник: Profi.
- Країна виробник: Китай.
- Вікова група: Від 3 років.
- Тип: Пружини.
- Конструкція: Кругла.
- Матеріал рами: Сталь.
- Діаметр батута: 140.0 (см).
- Висота із сіткою: 158.0 (см).
- Максимальне навантаження: 70.0 (кг).
- Покриття труби каркасу: Полімерне порошкове.
- Кількість опор: 5 (шт.).
- Особливості: Всесезонний.
- Розташування захисної сітки: Зовнішня .
- Стан: Новий.
- Розміщення: На вулиці.
- Кількість пружин: 30.
- Стрибкова поверхня: Полотно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Батут |
| Конструкция | Круглая |
| Материал рамы | Сталь |
| Диаметр батута | 140 см |
| Длина | 140 см |
| Ширина | 140 см |
| Высота с сеткой | 158 см |
| Максимальная нагрузка | 70 кг |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Количество опор | 5 (шт.) |
| Вес | 13 кг |
| Расположение защитной сетки | Внешняя |
| Состояние | Новое |
| Диаметр | 140 мм |
| Прыжковая поверхность | |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
- Цена: 3 590 ₴

