
Круглий батут MS 3383-3 діаметром 96 сантиметри
- Нет в наличии
- Код: 3383-3
2 150 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Дитячий батут MS 3383-3 , діаметр 96 см - можна використовувати для занять гімнастикою, фітнесом, аеробікою, стрибки на батуті не тільки піднімають настрій, але й допомагають розвинути вестибулярний апарат, тримати м'язи в тонусі, а також покращують кровообіг, такий батут може бути встановлений. як на вулиці, так і у приміщенні. Спортивний батут MS 3383-3 виготовлений із матеріалів високої якості, рама виконана з міцного металу, тому цей батут прослужить дуже довго. Дитячий батут MS 3383-3 стане чудовим придбанням для вашої дитини, з таким батутом він зможе весело та з користю проводити вільний час, дана модель поєднує в собі надійність, якість та безпеку, може витримувати навантаження до 75 кг.
Характеристики дитячого батута MS 3383-6:
- Діаметр батута – 96 см.
- Висота ніжок батута - 25 см.
- Пружини – 32 шт.
- Кількість ніжок із гумовими накладками – 5.
- Ніжки викручуються.
- Батут розрахований на вагу до 75 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 96 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Количество опор | 5 (шт.) |
| Вес | 6.6 кг |
| Высота рамы батута | 25 см |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Материал рамы | Сталь |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Батут |
| Ширина | 96 см |
| Высота с сеткой | 25 см |
| Конструкция | Круглая |
| Производитель | Profi |
| Цвет | Синий |
| Максимальная нагрузка | 75 кг |
| Длина | 96 см |
| Диаметр батута | 96 см |
| Прыжковая поверхность | |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
- Цена: 2 150 ₴

