
Круглий батут MS 3383-4 діаметром 114 сантиметри
- Нет в наличии
- Код: 3383-4
2 490 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий батут MS 3383-4 , діаметр 114см - можна використовувати для зайняти гімнастикою, фітнесом, аеробікою, стрибки на батуті не тільки піднімають настрій, але й допомагають розвинути вестибулярний , тримати м'язи в тонусі, а також покращують кровообіг, такий батут може бути встановлений. як на вулиці, так і у приміщенні. Спортивний батут MS 3383-4 виготовлений із матеріалів високої якості, рама виконана з міцного металу, тому цей батут прослужить дуже довго. стане чудовим придбанням для вашої дитини, з таким батутом він зможе весело та з користю проводити вільну годину, дана модель поєднує в собі надійність, якість та безпеку, може витримувати навантаження до 100 кг.
Характеристики дитячого батута MS 3383-4:
- Діаметр батута – 114см.
- Висота ніжок батута - 25 см.
- Пружини – 36 шт.
- Кількість ніжок із гумовими накладками – 5 шт.
- Ніжки викручуються.
- Батут розрахований на вес до 100 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 114 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Количество опор | 5 (шт.) |
| Вес | 9.2 кг |
| Высота рамы батута | 25 см |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Материал рамы | Сталь |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Батут |
| Ширина | 114 см |
| Высота с сеткой | 114 см |
| Конструкция | Круглая |
| Производитель | Profi |
| Цвет | Синий |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Длина | 114 см |
| Диаметр батута | 114 см |
| Прыжковая поверхность | |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
- Цена: 2 490 ₴

