
Круглий батут MS 3383-7 діаметром 152 сантиметри
- Нет в наличии
- Код: 3383-7
3 640 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Дитячий батут MS 3383-7, діаметр 152 см - можна використовувати для занять гімнастикою, фітнесом, аеробікою, стрибки на батуті не тільки піднімають настрій, але й допомагають розвинути вестибулярний апарат, тримати м'язи в тонусі, а також покращують кровообіг, такий батут може бути встановлений. як на вулиці, так і у приміщенні. Спортивний батут MS 3383-7 виготовлений із матеріалів високої якості, рама виконана з міцного металу, тому цей батут прослужить дуже довго. Дитячий батут MS 3383-7 стане чудовим придбанням для вашої дитини, з таким батутом він зможе весело та з користю проводити вільний час, дана модель поєднує в собі надійність, якість та безпеку, може витримувати навантаження до 100 кг.
Характеристики дитячого батута MS 3383-7:
- Діаметр батута – 152см.
- Пружини – 44 шт.
- Кількість ніжок із гумовими накладками – 8 Штук.
- Ніжки викручуються.
- Батут розрахований на вагу до 100 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 152 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Количество опор | 8 (шт.) |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Материал рамы | Сталь |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Батут |
| Ширина | 152 см |
| Конструкция | Круглая |
| Производитель | Profi |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Длина | 152 см |
| Диаметр батута | 152 см |
| Прыжковая поверхность | |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
| Длина прыжковой поверхности | 122 см |
| Ширина прыжковой поверхности | 122 см |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
- Цена: 3 640 ₴

