
Набір текстурних м'ячиків Tumama
- Нет в наличии
- Код: TM196
350 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ці яскраві, м'які м'ячики — справжній набір веселощів і розвитку для вашого малюка! Кожен з шести м'ячиків створений спеціально для маленьких ручок і зроблений з ніжного, але міцного силікону, що робить їх абсолютно безпечними для дітей. Вони не лише приємні на дотик, а й мають різні текстури, що стимулює розвиток тактильних відчуттів і допомагає покращити координацію рухів та дрібну моторику.
Ваш малюк буде в захваті, стискаючи ці м'ячики, а ще більше — гризучи їх, коли прорізуються зуби! Крім того, вони ідеально підходять для купання, перетворюючи кожну водну процедуру на захоплюючу гру.
Вік від 6 місяців.
Склад:
- баскетбольний м'яч - 7.8 см;
- волейбольний м'яч - 6.8 см;
- м'яч для гольфу - 6.3 см;
- тенісний м'яч - 5.9 см;
- м'яч для регбі - 8.4 см;
- футбольний м'яч - 7.5 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tumama |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Игрушка-пищалка |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал | Силикон |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Диаметр | 8 мм |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 21 мм |
| Ширина упаковки | 7 мм |
| Высота упаковки | 13 мм |
- Цена: 350 ₴









