
Настільна розвиваюча гра Кольорові фантазії 4FUN
- Нет в наличии
- Код: UKB-B 0041
320 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Нова гра від виробника Fun Game Club "Кольорові фантазії" - яскрава та цікава настільна головоломка на 1 гравця.
Головна особливість гри – деталі.
Кожна ігрова плитка виконана з первинної пластмаси та повністю прозора, а на ній зображено геометричний малюнок, який доведеться за допомогою логіки та фантазії зіставляти з іншими плитками.
У книзі зібрано 100 завдань, які поділяються на 4 рівні:
- Початковий.
- Середній.
- знавець.
- Експерт.
Правила гри:
1. Виберіть рисунок.
2. Виберіть плитки з малюнками, які Вам потрібні і складіть їх у такому порядку, як на малюнку.
3. Порівняйте результат із книжкою підказкою.
Комплектація:
- підставка під плитки.
- Плитки з малюнками.
- Книга із завданнями.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Упаковка - картонна коробка.
Розмір упаковки: 24,0 х 24,0 х 6,0 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fun Game |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Минимальное количество участников | 1 чел. |
| Количество участников | 1 |
| Время игры | На счет |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Персонажи | Disney |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Пластик |
| Тип | Головоломка |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 25 мм |
| Длина упаковки | 25 мм |
| Высота упаковки | 5 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
- Цена: 320 ₴










