
Дитячий касовий апарат 7016
- Нет в наличии
- Код: 7016
590 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ігровий дитячий набір "Магазинчик" ТМ "Limo Toy". Іграшка має звукові та світлові ефекти і включає 17 ігрових аксесуарів.
Функції:
- сканування товару;
- підрахунок суми (вбудований калькулятор);
- озвучення у мікрофон;
- оплата банківською карткою або готівкою.
В комплекті:
- касовий апарат із мікрофоном;
- сканер;
- банківська карта, купюри та монети;
- продукти;
- кошик для продуктів.
Живлення іграшки: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту).
Розміри упаковки: 43 - 18 - 18 см.
Упаковка: коробка.
Вікова категорія: 3+.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 18 мм |
| Длина | 43 мм |
| Высота | 18 мм |
| Вес | 0.8 г |
- Цена: 590 ₴










