
Комод-пеленатор Верес 900 ПП, Білий
- Немає в наявності
4 490 ₴
- +380 (68) 100-19-96
УВАГА! Комод ПІД ЗАМОВЛЕННЯ - ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ 14-21 день. При наявності на складі - відправка 2-3 дні.
Комод-пеленатор Верес 900 - поєднання практичності та витонченості. Виготовлений з натуральної деревини з чотирьма висуваними ящиками. Комод не має гострих кутів, тому повністю безпечний для малюка. Спеціальні лаки на водяній основі - повністю безпечні для здоров'я дитини. Veres Safety System - розроблена компанією «Верес », унікальна система безпеки від перекидання для комодів, сповивання, шаф. Все комоди Верес комплектуються вбудованим кріпильних ремінцем для фіксації до стіни. Система VSS дозволяє запобігти перекиданню комода на дитину, а також уникнути випадання ящиків, що робить використання комода більш безпечним. При цьому система VSS дозволяє відсувати комод в сторону під час прибирання поверхні підлоги під ним.
Основні характеристики:
- Виробник: Верес (Україна).
- Матеріал: ДСП, дерево.
- Розмір пеленального місця, см: 72 * 80.
- Габаритні розміри (Д * Ш * В, см): 89,4 * 49,4 * 95,3 (± 0,3), глибина з відкритим пеленальним блоком: 74 (± 0,3 см).
- Розміри упаковки (Д * Ш * В, см): 93 * 54 * 28 (± 1).
- Вага (нетто / брутто, кг): 44 / 46,5 (± 3).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Верес |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація пеленатором | Ні |
| Опори комода | ніжки |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Персонажі | Disney |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 900 мм |
| Глибина комода | 500 мм |
| Висота комода | 900 мм |
| Вага | 40 кг |
| Комплектація | |
| Матрацик для сповивання | Ні |
| Ванночка для купання | Ні |
| Шланг для зливу води | Ні |
| Полка для приладдя | Ні |
| Мильниця | Ні |
| Вішалка для рушника | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Об`єм ванночки для купання | 0 л |
| Оснащення пеленатора захисними боковинами | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Вішак для рушника | Ні |
| Обладнання пеленатора захисними боковинами | Ні |
- Ціна: 4 490 ₴







