
Пазл Мапа України 300267 на 100 елементів Dodo
- Нет в наличии
- Код: 300267
250 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскраві пазли "Карта України" на 100 елементів. Поруч із назвами міст зображені символи, за які вони відомі. Розвивають логічне мислення, дрібну моторику рук, посидючість. Пазли великі та зручні, виготовлені з прочного картону і безпечних красок.
Розмір готової картинки: 45 х 64 см.
Мова: українська.
Упаковка: Коробка.
Колір: Різнобарв'я.
Вага з упаковкою: 400 г.
Габарити в упаковці: 18 x 27.5 x 7 см.
Габарити без упаковки: 64 x 45 см.
Країна виробник: Україна.
Матеріал: картон.
Комплектація: 100 елементів.
Виробник: Dodo.
Вік: 5+.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Количество составных элементов | 100 шт |
| Материал | Картон |
| Тематика | География |
| Состояние | Новое |
| Формат | A2 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 28 мм |
| Ширина упаковки | 7 мм |
| Высота упаковки | 18 мм |
| Размеры | |
| Длина | 64 см |
| Ширина | 46 см |
| Толщина | 1 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Радуга |
- Цена: 250 ₴





