
Нагрівач-стерилізатор пляшечок для дитячого харчування Chicco
- В наличии
- Код: 07390
3 990 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Підігрівач-стерилізатор Chicco також включає в себе ексклюзивну систему попередження про видалення накипу, а також оснащений спеціальною програмою для підігріву пляшечок Chicco серії Perfect 5. Цикли підігріву по черзі роблять його ідеальним для двійні/близнюків.
Переваги підігрівача:
Швидкий підігрів

Мінімальний час підігріву пляшечки — 3 хвилини (пляшечка 150 мл, вихідна температура 20°С).
Швидка стерилізація

Стерилізація дитячих пляшечок і невеликих предметів займає всього 5 хвилин (без урахування часу нагріву).
Вбиває 99,99% бактерій

Завдяки високій температурі води та дезинфікуючим властивостями пара, стерилізатор ефективно усуває побутові мікроби.
Сенсорне управління

Дисплей із сенсорною кнопкою і світловими індикаторами роботи допомагають швидко обрати потрібну функцію.
Повільний та поступовий підігрів

Зберігає поживні речовини та вітаміни в молоці, необхідні для росту дитини.
Підтримує температуру

Функція автоматичної підтримки температури протягом години дозволяє залишити харчування в підігрівачі та не турбуватися про перегрів або охолодження.
Автоматичне відключення

Для додаткової безпеки підігрівач сповіщає звуковим сигналом про закінчення роботи та автоматично відключається.
Легка чистка

Кнопка "видалення накипу" на дисплеї нагадає про те, що пора очистити підігрівач-стерилізатор.
Увага: завжди перевіряйте температуру їжі для дитини перед годуванням!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Подогреватель-стерилизатор |
| Вид стерилизатора | Паровой электрический |
| Вместимость бутылочек | 1 шт |
| Время стерилизации | 5 мин |
| Время разогрева | 3 мин |
| Цвет корпуса | Белый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 20 мм |
| Длина | 15 мм |
| Высота | 25 мм |
| Вес | 1 г |
- Цена: 3 990 ₴








