
Двоколісний велосипед Corso Maxis 12 дюймів, 12987 синій
- Нет в наличии
- Код: 12987
2 560 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Новий дизайн велосипеда, його комплектація та надійна конструкція зроблять прогулянки на свіжому повітрі активними та безпечними.
Конструкція велосипеда виконана із міцного сталевого сплаву, який не дасть його рамі деформуватися та забезпечить її стійкістю до пошкоджень.
Рама представленої моделі із заниженою конструкцією, що робить її зручнішою для дитини. Маля без проблем зможе сісти на велосипед і встати з нього.
Колеса Сorso 12” MAXIS з надувною камерою на металевих дисках зі спицями. Над кожним колесом встановлені крила із металу. Вони запобігають розбризкуванню бруду та води та захистять дитину та сам велосипед від забруднень.
Руль та сидіння велосипеда регулюється по висоті, що дасть можливість підібрати оптимальний розмір для кожної дитини індивідуально. Ручки керма з гумовими ковзними накладками.
Безпеку під час катання забезпечать: металевий захисний щит на ланцюгу велосипеда, м'яка накладка на його кермі, а також кілька світловідбиваючих катафотів. Corso 12” MAXIS обладнаний переднім ручним та заднім ножним гальмами.
Спеціально для невпевнених велосипедистів дана модель комплектується двома знімними страховими колесами із пластику та невеликою батьківською ручкою на сидінні.
Додатково велосипед обладнаний металевим багажником із затискачем, а також механічним дзвінком на кермі.
Характеристики:
- Вік: 3-4 роки, зріст: 80-100 см.
- Діаметр коліс: 12” (приблизно 30 см).
- Каретка: American (Американка).
- Висота сидіння від підлоги: 50 см (регульована).
- Руль: висота від підлоги – 69 см (регульована), ширина – 50 см.
- Довжина рами: 30 см.
- Загальна довжина велосипеда: 85см.
- Велосипед зібрано на 75%.
- Маса Нетто: 8,7 кг.
- Маса Брутто: 9,8 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corso |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Количество скоростей | 1 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Синий |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Вес | 8.7 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Рост велосипедиста | до 100 см |
| Год выпуска | 2022 |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка жесткости вилки | Нет |
| Крылья | Да |
| Багажник | Да |
| Регулировка жесткости заднего амортизатора | Нет |
| Регулируемый вынос руля | Нет |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Тип профиля | Одностенный |
| Материал обода | Алюминиевый сплав |
| Педали | Платформенные |
| Руль | Прямой |
| Крепление дискового тормоза | Вилка |
| Конструкция рулевой колонки | Неинтегрированная |
| Количество звезд | 1 |
| Съемная управляющая ручка | Нет |
| Багажная корзина | Сзади |
| Сиденье со спинкой | Нет |
| Съемные подставки для ног | Нет |
| Ремни безопасности | Нет |
| Солнцезащитный козырек | Нет |
| Съемные вспомогательные колеса | Да |
| Съемные подлокотники | Нет |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Зеркало заднего вида | Нет |
| Защита цепи | Да |
| Звонок | Да |
| Музыкальная игрушка на руле | Нет |
| Подножка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 2 до 4 лет |
- Цена: 2 560 ₴



