
Магнітні літери Український алфавіт Dodo
- Нет в наличии
- Код: 200211
95 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- від 3 років;
- вивчаємо українську з яскравими магнітами;
- кожен пазлик — одна літерка, що по формі та кольору нагадує тварину, назва якої починається з потрібної літери;
- це ж подвійна користь — дитина вивчає літери алфавіту та назви тварин;
- магнітні ігри — новий формат розвиваючих ігор від улюбленого бренду;
- все що для них потрібно — металева поверхня та самі магніти, які гарно кріпляться до неї;
- розвиває мовлення, фантазію, асоціативні зв'язки, координацію рухів та дрібну моторику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Магнитные буквы и цифры |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Картон |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество составных элементов | 33 шт |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 120 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 14 мм |
| Ширина упаковки | 5 мм |
| Высота упаковки | 11 мм |
- Цена: 95 ₴








