
Магнітні літери Англійський алфавіт Dodo 200210
- В наличии
- Код: 200210
95 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вивчаємо англійську з яскравими магнітами. Кожен пазлик — одна літерка, що за формою та кольору нагадує тварину, назва якої починається з потрібної літери.
Це ж подвійна користь - дитина вивчає літери алфавіту та назви тварин. Магнітні ігри MON game - новий формат розвиваючих ігор від улюбленого бренду. Все що для них потрібно - металева поверхня та самі магніти, які так гарно кріпляться до неї.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Магнитные буквы и цифры |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Картон |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество составных элементов | 24 шт |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 120 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 14 мм |
| Ширина упаковки | 5 мм |
| Высота упаковки | 11 мм |
- Цена: 95 ₴






