
Гра антистресс Спінер Морські тваринки 2288-4 Восьминіг
- Нет в наличии
- Код: 2288-4
140 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брязкальце спінер на присосці Морські тварини - стане відмінним подарунком малюкові у віці від 6-ти місяців
Така іграшка стане відмінним помічником для мами, тому що зможе захопити малюка у ванній, в ігровій, і навіть на вулиці, тому що кріпиться кожен спніер окремо, за допомогою присосок до гладкої поверхні (стінки ванної, стільчика для годування, підлогу, або транспорт з відповідним бампером).
Така яскрава іграшка стане відмінним подарунком, допоможе розвинути координацію рухів, колірне сприйняття, сенсорне сприйняття і просто стане відмінною розвагою для малюка. Матеріал: пластик.
Довжина 12 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Погремушка |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Цвет | Оранжевый |
| Диаметр | 12 мм |
| Вес | 0.2 г |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Длина упаковки | 12 мм |
| Ширина упаковки | 5 мм |
| Высота упаковки | 12 мм |
- Цена: 140 ₴








