
Магнітна дощечка TSQ-714B
- Нет в наличии
- Код: 714
310 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Магнітна дощечка TSQ-714B допоможе Вашій дитині розвивати логіку, увагу, мілку моторику.
За допомогою магнітної дощечки діти можуть створювати картинки на планшеті за допомогою магнітної ручки: геометричні фігури, тварин, літери, транспортні засоби і багато іншого. Магнітний наконечник спеціальної ручки притягує металевий кулька до невеликих отворів на поверхні планшета.
Щоб очистити поле планшета для нового малюнка, необхідно продавити кульки назад. Іграшка підійде і для самих маленьких дітей. Металеві кульки витягнути неможливо, оскільки планшет повністю герметичний, а його корпус виконаний з міцних матеріалів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 25.5 мм |
| Ширина | 1.5 мм |
| Высота | 31.5 мм |
| Вес | 0.4 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колесики | Нет |
| Тип мольберта | Детский |
| Вместимость холстов | 1 |
| Подстака под палитру | Нет |
| Полочка | Нет |
| колесики | Ні |
- Цена: 310 ₴







