
Підвісна дуга на візочок Hola 278 А
- Нет в наличии
- Код: 278 А
580 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Яскрава дуга від виробника "Hola" - перша розвиваюча іграшка для малюків від народження! Легка та дуже яскрава ігрова панель може фіксуватися на ліжечко, коляску або дитячий стільчик за допомогою надійних тримачів.
Особливості:
- яскрава ігрова дуга по всьому периметру прикрашена милими звірятками;
- надійні крабики-фіксатори;
- текстильні елементи мають красиві асиметричні малюнки, доповнені пищалками і наповнювачем, що гримить;
- положення підвіски регулюється завдяки сполучним деталям;
- малюк тягтиметься ручками до іграшок, вивчатиме навколишній світ, тренуватиме велику і дрібну моторику, координацію рухів;
- всі елементи виготовлені з високоякісних матеріалів, які повністю безпечні для дитячого здоров'я.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hola |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Дуга для кроватки/коляски |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 40 мм |
| Ширина упаковки | 10 мм |
| Высота упаковки | 35 мм |
- Цена: 580 ₴








