
Розвиваючий килимок Миле кошеня Babyono
- Нет в наличии
- Код: 1475
1 929 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наш килимок, що розвиває, був розроблений з урахуванням особливостей вашого малюка. Симпатичні звірятка заберуть вашого малюка у захоплюючу подорож, повну пригод. Створений у яскравих кольорах, він стимулює уяву та сприяє розвитку вашого малюка з перших тижнів життя. У наборі ви знайдете привабливі підвіски, які надовго утримають увагу вашого малюка та забезпечать захоплюючу гру.
Переваги:
- Інтерактивна ігрова зона.
- Привабливі підвіски.
- Рухливі арки.
- Росте разом із вашою дитиною.
- Дизайн, що стимулює уяву.
- Зручна застібка.
Особливості:
- Наш килимок – ідеальне місце для розваг для маленької дитини. На додаток до підвісок ми доповнили його сенсорними елементами, такими як пищалка, шурхота і етикетки, що стирчать, які спонукають малюка грати і лежати на животі.
- Килимок має цікавий барвистий дизайн, що стимулює уяву. Ви можете розповісти дитині історію тварин, спонукаючи її шукати картинки чи інтерактивні елементи, заховані у просторі килимка.
- Килимок має 5 різних підвісок для підтримки розвитку малюка, включаючи 2 брязкальця, шурхоту, пищалку і прорізувач. Ви можете прикріпити іграшки до арок на свій розсуд. Вони допоможуть вашій дитині вправляти руки – хапати та переставляти предмети.
- Арки рухливі, і ви можете з'єднувати їх у будь-якому положенні. Завдяки цьому наш розвиваючий килимок підходить і для старших дітей, що вже сидять. Ви можете розвісити іграшки на різній відстані від дитини, що грає, заохочуючи її до гри.
- Килимок супроводжуватиме дитину на перших етапах розвитку. Спочатку він використовуватиметься для лежання на спині, пізніше – для лежання на животі. Коли ваша дитина виросте і почне сідати і повзати, килимок служитиме як килим і стане затишною ігровою зоною.
- Ви прикріпите арки до килимка за допомогою зручної застібки, розташованої в нижній частині килимка.
Характеристики:
- Матеріал: 100% поліестер, не містить Бісфенол А, ПВХ іфталатів.
- Розміри: 90×52 см.
Комплектація:
- Килимок.
- Рухливі арки.
- 5 підвісок.
- Заводська упаковка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Игровой коврик |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | С рождения |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Серый |
| Количество составных элементов | 6 шт |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 52 мм |
| Вес | 2 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сумка |
- Цена: 1 929 ₴










