
Коляска для двійні з переноскою CARRELLO Connect CRL-5502/1, Ink Gray
- Нет в наличии
- Код: 5502/1
12 665 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Коляска для двійні з переноскою CARRELLO Connect CRL-5502/1, Ink Gray»
Ключові переваги
Маючи двійнят або погодок, зовсім не зручно мати два візка, тому, як правило, батьки вважають за краще купувати один візок, який можно використовувати одночасно для двох діток. Візок Carrello Connect з люлькою-переноскою може використовуватися з народження малюка. Рівне і жорстке дно люльки-переноски забезпечить правильне формування хребта, а компактність люльки і ручки для перенесення дозволять переносити дитину прямо в ній. Великі колеса легко подолають всі нерівності дороги. На рамі розміщено 2 сидіння з незалежними системами регулювання підніжок, капюшонів і спинок. Тому один малюк може лягти відпочити, а другий сидіти і дивитися на дорогу. У разі негоди можна використовувати теплі чохли для ніг. В кошик можна скласти покупки та іграшки.
Комплектація
- Рама (колісна база, сумка для продуктів).
- Люлька / переноска в комплектації моделі CRL-5502/1 (корпус, внутрішня оббивка, капор, чохол на ніжки).
- Прогулянковий блок (корпус, капор, вкладиш, чохол на ніжки, антимоскітна сітка).
Шасі:
В процесі виробництва були використані виключно натуральні і безпечні для малюка матеріали, це підтверджують європейські сертифікати якості. Для каркасу рами було використано алюміній. Він дуже міцний і не робить коляску важкою. Безкамерні колеса, виготовлені зі спеціальної гуми ЕУА. Передні колеса поворотні, це робить візок маневренішим. Подвійна амортизація, пом'якшує рух візка і дозволяє маляті, розслабиться. Колеса, досить міцні, і дозволять без проблем переміщатися як взимку, так і влітку. Гальмівна система - центральна. На задніх колесах розташований фіксатор руху візка.
- Полегшена рама.
- Компактність в складеному вигляді.
- Колеса EVA.
- Поворотні передні колеса.
- Амортизаційна система.
- Ножні гальма.
- Місткий багажний кошик.
Люлька-переноска ( в комплектації моделі CRL-5502/1):
- Підходить для діток з народження до 6 місяців.
- Рівне і жорстке дно.
- Приємна на дотик внутрішня оббивка.
- Ручки для перенесення.
- Чохол на ніжки.
- Капюшон для захисту від сонця або дощу.
- Встановлюється всередину прогулянкового блоку.
Прогулянковий блок:
- Два повноцінних посадкових місця.
- Спинки, підніжки і капюшон регулюються незалежно один від одного.
- Три положення нахилу спинки, включаючи "лежачи".
- Система ременів безпеки і знімний бампер.
- Утеплений чохол для ніжок.
Габарити:
- Розмір в розкладеному вигляді 92x72х107 см.
- Розмір люльки 77х30Х20 см.
- Коляска в складеному вигляді: 92х72х107 см.
- Вага коляски: 13,5 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Украина |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 2 (Для двойни) |
| Максимально допустимый вес | 30 кг |
| Цвет | Серый |
| Механизм складывания | Книжка |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Количество колес | 4 шт |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Материал колес | EVA |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Ширина передней и задней оси | Одинаковая |
| Система амортизации | Пружины |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Перекидная ручка | Нет |
| Комплектация коляски | Бампер, Чехол-накидка на ножки, Разделитель для ног, Корзина для покупок, Прогулочный блок, Люлька |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Ширина | 72 см |
| Длина | 92 см |
| Высота | 107 см |
| Вес | 13.5 кг |
| Длина спального места | 75 см |
| Ширина спального места | 30 см |
| Глубина сиденья | 20 см |
| Ширина сиденья | 30 см |
| Ширина колесной базы | 72 см |
| Диаметр передних колес | 19 см |
| Диаметр задних колес | 24 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Нет |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Два положения блоков на раме | Нет |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 180 град. |
| Светоотражатели | Нет |
| Материал дна | Пластик |
| Вес люльки | 2.3 кг |
- Цена: 12 665 ₴







