
Набір тактильних м'ячиків 1866
- Нет в наличии
- Код: 1866
160 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір тактильних м'ячиків - це незамінний подарунок для комплексного розвитку Вашої дитини!
- вивчаючи ці фігури, дитина розвиває тактильні навички;
- з м'ячиками можна купатися чи робити масажі;
- з дітьми постарше можна програти цікавий сценарій: зав'язати очі малюкові, дати поторкати фігури, а потім вгадати який м'ячик був загаданий;
- сприяють розвитку дрібної моторики та тактильних відчуттів малюка;
- покращують сприйняття кольору і розвивають слух.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | JIA YU TOY |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Набор игрушек |
| Возрастная группа | От 3-х месяцев |
| Материал | Резина |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 7 мм |
| Длина | 21 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 18 мм |
| Вес | 300 г |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
- Цена: 160 ₴









