
Повивальна дошка Cebababy 50x70 Caro, White
- В наличии
- Код: W-200-079-101
1 613 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колекція Caro є прикладом того, що предмети по догляду за дітьми можуть бути цікавим доповненням до дизайну інтер'єру вашого будинку.
Пеленальна дошка з жорстким дном, розрахована на ліжко шириною 60 см. Оббивка з високоякісної плівки, безпечної для ніжної шкіри дитини. Дуже зручна і практична, легко чиститься.
Особливості:
- має жорстку основу,
- м'які бортики по краях.
Розмір: 50 x 70 см.
Пеленальна дошка полегшує повсякденні процеси переодягання, адже дитина знаходиться в зручному положенні і на потрібній висоті, тому її легше переодягти.
Основні характеристики:
- Максимальний вік: 12 міс.
- Максимальна вага: 0-11 кг.
- Висота виробу: 70 см.
- Ширина виробу: 50 см.
- Особливості: з захисними бортиками.
- Країна походження: Польща.
- Вага: 2.6кг.
- Матеріал: 100% ПВХ.
- Висота бортиків, см: 7 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ceba Baby |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Пеленальная доска |
| Установка | Настольная |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Комплектация дополнительной полкой для вещей | 0 шт |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Размеры пеленальной доски | |
| Длина доски | 70 см |
| Ширина доски | 50 см |
| Высота доски | 7 см |
| Комплектация | |
| Матрасик для пеленания | Нет |
| Ванночка для купания | Нет |
| Шланг для слива воды | Нет |
| Карманы для аксессуаров | Нет |
| Мыльница | Нет |
| Органайзер для детской косметики | Нет |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Боковые защитные бортики | Да |
| Полка-корзина для вещей | 0 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Трансформация в парту | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | White |
- Цена: 1 613 ₴

