
Повивальна дошка Cebababy 50x70 Caro, Grey
- В наявності
- Код: W-200-079-260
1 613 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекція Caro є прикладом того, що предмети по догляду за дітьми можуть бути цікавим доповненням до дизайну інтер'єру вашого будинку.
Пеленальна дошка з жорстким дном, розрахована на ліжко шириною 60 см. Оббивка з високоякісної плівки, безпечної для ніжної шкіри дитини. Дуже зручна і практична, легко чиститься.
Особливості:
- має жорстку основу,
- м'які бортики по краях.
Розмір: 50 x 70 см.
Пеленальна дошка полегшує повсякденні процеси переодягання, адже дитина знаходиться в зручному положенні і на потрібній висоті, тому її легше переодягти.
Основні характеристики:
- Максимальний вік: 12 міс.
- Максимальна вага: 0-11 кг.
- Висота виробу: 70 см.
- Ширина виробу: 50 см.
- Особливості: з захисними бортиками.
- Країна походження: Польща.
- Вага: 2.6кг.
- Матеріал: 100% ПВХ.
- Висота бортиків, см: 7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ceba Baby |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Сповивальна дошка |
| Встановлення | Настільна |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Комплектація додатковою полицею для речей | 0 шт. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри повивальної дошки | |
| Довжина дошки | 70 см |
| Ширина дошки | 50 см |
| Висота дошки | 7 см |
| Комплектація | |
| Матрацик для сповивання | Ні |
| Ванночка для купання | Ні |
| Шланг для зливу води | Ні |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Мильниця | Ні |
| Органайзер для дитячої косметики | Ні |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Бічні захисні бортики | Так |
| Полиця-кошик для речей | 0 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Трансформація в парту | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Grey |
- Ціна: 1 613 ₴

