
Повивальна дошка Cebababy 50x70 Basic line, Зебра
- Нет в наличии
- Код: W-203-002-260
1 179 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повивальна дошка Ceba Baby серії Basik- це повивальний столик з жорстким дном, який можна встановити на дитяче ліжечко шириною 60 см. Спеціальні стопорні штифти пеленатора забезпечують стійкість і запобігають його ковзанню. Покриття повивальної дошки Ceba Baby виконано з атестованої плівки, яка повністю безпечна для шкіри вашого малюка. Матеріал дуже легко утримувати в чистоті.
Основні характеристики:
- Розміри виробу: 50 х 70 см.
- Максимальний вік: 12 міс
- Максимальна вага: 0-15 кг
- Висота виробу: 70 см
- Ширина виробу: 50 см
- Особливості: з захисними бортиками
- Країна походження: Польща
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ceba Baby |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Пеленальная доска |
| Материал основания пеленальной доски | МДФ |
| Размеры пеленальной доски | |
| Длина доски | 70 см |
| Ширина доски | 50 см |
| Высота доски | 7 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Зебра |
- Цена: 1 179 ₴

