
Повивальна дошка Cebababy 50x70 Watercolor Word, Born to be wild
- Нет в наличии
- Код: W-203-123
890 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повивальна дошка Ceba Baby серії Watercolor Word - це повивальний столик з жорстким дном, який можна встановити на дитяче ліжечко шириною 60 см. Спеціальні стопорні штифти пеленатора забезпечують стійкість і запобігають його ковзанню. Покриття повивальної дошки Ceba Baby виконано з атестованої плівки, яка повністю безпечна для шкіри малюка. Матеріал дуже легко утримувати в чистоті.
Основні характеристики:
- Розміри виробу: 50 х 70 см.
- Максимальний вік: 12 міс
- Максимальна вага: 0-11 кг
- Висота виробу: 70 см
- Ширина виробу: 50 см
- Особливості: з захисними бортиками
- Країна походження: Польща
- Вага: 2.6кг
- Матеріал: 100% ПВХ
- Висота бортиків, см: 7 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ceba Baby |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Пеленальная доска |
| Установка | Настольная |
| Материал основания пеленальной доски | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры пеленального столика | |
| Длина | 70 см |
| Ширина | 50 см |
| Высота | 7 см |
| Размеры пеленальной доски | |
| Длина доски | 70 см |
| Ширина доски | 50 см |
| Высота доски | 7 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Born to be wild |
- Цена: 890 ₴

