
Повивальна дошка Cebababy 50x70 Watercolor Word, Polypody
- Немає в наявності
- Код: W-203-123
890 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повивальна дошка Ceba Baby серії Watercolor Word - це повивальний столик з жорстким дном, який можна встановити на дитяче ліжечко шириною 60 см. Спеціальні стопорні штифти пеленатора забезпечують стійкість і запобігають його ковзанню. Покриття повивальної дошки Ceba Baby виконано з атестованої плівки, яка повністю безпечна для шкіри малюка. Матеріал дуже легко утримувати в чистоті.
Основні характеристики:
- Розміри виробу: 50 х 70 см.
- Максимальний вік: 12 міс
- Максимальна вага: 0-11 кг
- Висота виробу: 70 см
- Ширина виробу: 50 см
- Особливості: з захисними бортиками
- Країна походження: Польща
- Вага: 2.6кг
- Матеріал: 100% ПВХ
- Висота бортиків, см: 7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ceba Baby |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Сповивальна дошка |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал підстави повивальною дошки | МДФ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри пеленального столика | |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 7 см |
| Розміри повивальної дошки | |
| Довжина дошки | 70 см |
| Ширина дошки | 50 см |
| Висота дошки | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Polypody |
- Ціна: 890 ₴

