
Лампа світлодіодна Совушка 57877
- Нет в наличии
- Код: 57877
230 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Познайомтеся з нашою чарівною настільною світлодіодною лампою C 57877 - ідеальним супутником до Вашого робочого столу або приліжкового столика! Дизайн світильника натхненний чарівними рисами сови: великі очі, силуети пір'ячка та привітний дзьоб, що так і кличе за стіл шось намалювати або просто весело провести час за читанням. Ця маленька лампа стане невід'ємною частиною інтер'єру і принесе трішки магії у життя!
Особливості:
- стильний дизайн у вигляді сови;
- потужне LED-освітлення;
- зручна кнопка вимкнення/ввімкнення;
- стійка та зручна конструкція лампи;
- працює від мережі;
- USB-кабель дозволить під'єднати її до будь-якого комп'ютера, ноутбука або USB-адаптера;
- гаджет виконаний з приємного на дотик матового пластику;
- допоможе внести затишок у робочій простір та доповнити інтер'єр.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Длина | 7 мм |
| Вес | 500 г |
- Цена: 230 ₴








